Flegr: Covid není běžná zoonóza, ale téměř jistě únik z laboratoře

Dovoluji si přinést přepis části rozhovoru, který proběhl na FB, níže je pak odkaz na celý příspěvek pana profesora. Pan profesor zde zmiňuje že vzhledem ke genetickému kódu viru je vysoce pravděpodobné, že virus SARS-CoV-2 je téměř jistě umělý virus.

Profesor Flegr, mediálně známý profesor evoluční biologie na svém FB profilu uvádí, že: “SARS-CoV-2 téměř jistě unikl z laboratoře”.

Jan Sova: Jaroslav Flegr myslim si, ze to co rika Pekova o tom, ze nekdo vypousti dalsi a dalsi mutace jsou nesmysl, ze zde existuje genealogicka vysledovatelna linie… co si o tom myslite?

Jaroslav Flegr: Samozřejmě. Všechny viry je možné podle nahromaděných mutací vystopovat k jednomu pacientovi. (Což mimochodem ukazuje, že covid není běžná zoonóza, ale téměř jistě únik z laboratoře.)

Jan Sova: Jaroslav Flegr a je to tak i u tech dalsich mutaci? nebo ty uz vypadaji jako ze probehly mimo laborku?

Jaroslav Flegr: Ty další mutace se už chovají normálně, z laborky to uteklo jen jednou. Ano, lidi mají v buňkách inaktivní retroelementy. Když se náhodou aktivují a exprimují reverzní transkriptázu, může se do DNA zapsat cokoli. Ale bude to vzácné.

Jan Konvalinka: Jaroslav Flegr “temer jiste unik z laboratore”??? Jardo, tohle preci nemuzeme vedet…”

Jaroslav Flegr: Jan Konvalinka Honzo, vím. Mám k tomu i vlastní výsledky, ale v tomhle případě s tím vylezu teprve tehdy, až to bude publikované.

Milý Micíku, určitě bys rád věděl, kde se tu najednou berou všechny ty mutanty koronaviru a co že všechno od nich můžeme…

Zveřejnil(a) Jaroslav Flegr dne Neděle 7. února 2021

Na Subjektivne.cz:  Pokud chceme zvýšit výběr daní, musíme daně snížit